Written by 8:04 am Новини Views: 2

Чемпіонат України з велосипедного спорту (маутенбайк) та Командний чемпіонат України (крос-кантрі).

18-22 квітня в Ужгороді відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту (маутенбайк) та Командний чемпіонат України (крос-кантрі).
У змаганнях брали участь 110 учасників із 12 регіонів України у різних вікових категоріях.
Спортсмени Волинської облорганізації ФСТ “Динамо” України здобули серед такої великої конкуренції 7- золотих, 1 – срібна, 5 – бронзових медалей.
В індивідуальній гонці на час серед жінок 3 місце посіла ЛЕВЧЕНКО Богдана, серед жінок (юніорів) 1 місце – ЛЕВЧЕНКО Уляна та 2 місце – ІОСЕНКО Валерія, серед юнаків 3 місце у КУХАРУКА Володимира.
У командному чемпіонаті України (крос-кантрі) серед жінок 1 місце посіла ЛЕВЧЕНКО Богдана, серед юніорків 1 місця вибороли ЛЕВЧЕНКО Уляна, ІОСЕНКО Валерія та ГОРБАТЮК Олена.
В категорії “дівчата” 1 місце посіла МАХНОВСЬКА Богдана, в категорії “юнаки” 1 місце у КУХАРУКА Володимира. Серед дівчат 13-14 років 3 місця посіли ТЕРЕБУХА Вікторія, КРИЖАНІВСЬКА Соломія та ЧЕЧЕЛЮК Надія.
Велика вдячність тренерам: Ковальову Віктору Сергійовичу, Ковальову Давиду Вікторовичу та Матвійчук-Жолнач Валентині Віталіївні за професійну підготовку спортсменів.